JAKOŚĆ

która zawsze nas wyróżnia

ULICA
Think Power
S:FLEX
Huawei
SAJ
Jean Muller

Panele fotowoltaiczne

Montujemy wyłącznie nowe, najwyższej jakości moduły, zgodne ze wszystkimi normami i standardami europejskimi. Stosowane przez nas elementy zewnętrzne są w pełni przystosowane i zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi występującymi w Polsce.

Inwertery

Poza wysoką sprawnością, posiadają zgodność z normami obowiązującymi na wymagającym rynku niemieckim (VDE 4105). Dodatkowo, wszystkie modele potrafią diagnozować typ sieci, do której są podłączone i w sposób automatyczny dostosowywać się do jej parametrów.

Zabezpieczenia AC/DC

Stosujemy najwyższej jakości zabezpieczenia po stronie prądu stałego (DC) jak również przemiennego (AC) liderów branży: Jean Mueller oraz ETI.

Wszystko pod kontrolą

Profesjonalny monitoring on-line, w każdej chwili i z dowolnego miejsca pozwala sprawdzić, jak aktualnie pracują nasze instalacje. Mamy pewność, że systemy działają efektywnie, a Klient osiąga najwyższe korzyści i oszczędności.

Konstrukcje

Nasze aluminiowe systemy montażowe renomowanych firm europejskich, dedykowane są dla każdego rodzaju i typu dachu oraz do instalacji naziemnych (grunt). Systemy spełniają wszystkie europejskie normy oraz posiadają wymagane certyfikaty. Dodatkowo objęte są 10 letnia gwarancją.

Wydajność

To nasza dewiza. Elektrownie słoneczne Soon Energy pracują efektywnie przez cały rok. Przykładowo prezentujemy wykres dziennej produkcji z instalacji o mocy 2,4 kW.