DOM

zapomnij o rachunkach za prąd

Ciesz się darmową energią ze Słońca - zbuduj z nami instalację fotowoltaiczną, odbierz dotację w kwocie 5.000 zł a pozostały koszt inwestycji odlicz od podstawy opodatkowania.

Rządowy program MÓJ PRĄD ma na celu zwiększenie liczby instalacji na polskich domach. Dotacją objęte są nowe instalacje o mocach od 2 kWp do 10 kWp.

Program podzielony został na parę edycji i zakończy się wraz z wyczerpaniem przeznaczonych na niego środków w kwocie 1 mld zł. Pamiętaj, liczy się więc kolejność zgłoszeń!

Aby skorzystać z programu należy zbudować i opłacić instalację fotowoltaiczną, założyć licznik dwukierunkowy oraz złożyć wniosek na dofinansowanie. SOON ENERGY zapewnia pełną i kompleksową obsługę począwszy od audytu energetycznego, projektu i budowy instalacji oraz pomoc w złożeniu wniosku i uzyskaniu dofinansowania.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania  AUDYTU ENERGETYCZNEGO

Czy wiesz, że możesz korzystać z darmowej energii słonecznej przez całą dobę? - oddaną do sieci nadwyżkę, wyprodukowaną przez instalację w ciągu dnia oraz miesiącach letnich, o największym nasłonecznieniu, wykorzystasz w nocy i okresie jesienno-zimowym. Za każdą wprowadzoną do sieci 1 kWh odbierzesz 0,8 kWh (lub 0,7 kWh przy instalacji większej niż 10 kWp). Rozwiązanie to pozwala korzystać z sieci energetycznej jak z WIELKIEGO AKUMULATORA o sprawności 80% lub 70%.

FOTOWOLTAIKA

zamiast rachunków za prąd