Dla firmy

Racjonalny przedsiębiorca zawsze kontroluje koszty prowadzonej działalności. Chcesz je obniżyć? – zacznij od redukcji opłat za energię elektryczną. Nasze kompleksowe rozwiązania gwarantują pełną obsługę od planowania inwestycji, pomysłu na jej umiejscowienie po finalną realizację zlecenia. Pamiętaj, że instalacje słoneczne pracują najefektywniej w porach dnia, w których zwykle mocno energochłonny jest Twój Biznes a cena energii elektrycznej najwyższa. Reguła, co oczywiste, dotyczy większości działalności produkcyjnych (praca maszyn), handlowych (światło, chłodnictwo i klimatyzacja) czy usługowych (światło i klimatyzacja).

Zjawisko ograniczeń dostaw energii dotyka nas przedsiębiorców praktycznie co roku, szczególnie w okresie letnim. Wtedy Twoja instalacja szczególnie intensywnie pracuje na Twój zysk.

Dodatkowe opłaty, obowiązujące od stycznia 2021, jak mocowa czy OZE (ich sumaryczna wysokość to aż 78,40 zł za 1 MWh) to kilkudziesięcio procentowe zwiększenie udziału kosztów energii w obrębie kosztów stałych Twojej firmy.

Sprawdź czas zwrotu inwestycji przy wykorzystaniu technologii Soon Energy i dedykowanych programów finansowych.

Największa w Polsce dachowa instalacja o mocy 1,5MW została wybudowana przez Soon Energy w Działoszynie w województwie łódzkim. Wykorzystano 5.800 sztuk modułów fotowoltaicznych.